Něco je stejně nevyhnutelného jako smrt ...a to život.

Červenec 2007

jsem zpet

24. července 2007 v 21:48 | Rose |  novinky
Ahoj lidi jak se mate doufam ze skvele mno ja momentalnedobre.Vratila sem se z tabora a sem straaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaasne zamilovana mam cislo toho kluka a dal mi ho saaaaaaaaaam jupiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii tak papaneg az se trochu uklidnim
zamilovana Rousinka

diplumky

15. července 2007 v 13:20 | Rose |  me
tady jsou nejaky diplomy
moje milovany evanescnce
a orlando

100 clanek

13. července 2007 v 12:04 | Rose |  novinky
Tak tady tj 100 clanek blogu zaroven bych chtela rict ze blog bude mit brzo ctvrt roku ale ja tu nebudu tak bych to chtela pripomenout jiz ted.Miluju tenhle blog vsechny vas tady vitam!!!!!!!!!!!!!!
Rose

zaklínadla

13. července 2007 v 12:01 | Rose
ZAKLÍNADLO NA ŠTĚSTÍ
Od této chvíle bolesti zmizí smůla a trápení budou mi cizí těším se na štěstí už nejsem v krizi.
N NA URYCHLENÍ ČASU.
Zítra je dnes tak se to stane.At ten čás rychleji plyne!
ZAKLÍNADLO PROTI ZLÝM DUCHŮM
Zmizte a nikdy více se nevracejte jinak zloba má vás zničí.Prokletí strašlivé na vaše bedra dopadne a vy smrti půjdete vstříct cestou utrpení.
ZAKLÍNADLO ŠTĚSTÍ
Volám vás na pomoc živli co život můj v rukou máte a prosím vás at štěstí opět ke mě se navrátí.At smích můj se navrátí at smích můj se neztratí a vše co mě doposud trápilo at zmizí všechny mé starosti at jsou mi cizí!

Volání o pomoc

13. července 2007 v 11:58
Ať mé přání se teď splní
a stopy po strachu již není.
Volám síly všemocné:
Pomozte mé duši nemocné!
pry funguje

Zitrek

13. července 2007 v 11:57 | Rose |  novinky
Zitra tady nebudu mno pokusim se dat sem nejaky clanky jeste dneska ale nic neslibuju tak ahoj
Rose

Kouzlo pro uspech

13. července 2007 v 11:54 | Rose
K tomuto kouzlu nepotřebujete skoro nic. Jen usilovně myslete na to co by jste si přáli. Musí to být ale trošku splnitelné přání ne jako třeba "ať jsem milionář" atd. Po tom co si ujasníte co si vlastně přejete řekněte.
Pane ohně, dej mé duši žár a svou odvahu
Paní země,dej mi svou sílu a moc
Pane vzduchu, dej mým krokům svou lehkost
Paní vody, dej mé duši svůj klid
Prosím, stůjte při mě v tento den.
Doporučuji pronášet pár hodinek před onou událostí kterou chcete ovlivnit. Nakonec nezapomeňte živly odvolat a poděkovat jim.

princezny

13. července 2007 v 11:48 | Rose |  gothika a fantasy
kazdy pred necim utika
princezna stínů


Fotecky

13. července 2007 v 11:22 Rose Mcgowan
taky mam vecko
hezkej nahrdelnik
tahle fotka se mi hrozne libi
hezky saty
tuhle fotku miluju(ten korzet je bozi)

aquarius kouzlo pro pomoc lidem v nouzi

13. července 2007 v 11:07 | Rose

Aquarius - kouzlo pro pomoc lidem v nouzi

ObrazekPotřeby : láhev pramenité vody( ze studánky ), skleněná nádoba, knoflík kulička ze skla
Tímto kouzlem můžete pomoc některým méně šťastným než jste vy sami, nebo budete pomáhat činnostem zasvěceným ochraně planety.
Postup:
Vyberte si nějaký projekt nebo plán, kterému by jste rádi pomohli. Vydejte se k blízké řece s lahví pramenité vody, skleněnou nádobou a skleněnými knoflíčky nebo kuličkami. U vody se zastavte a s lahví vody v ruce si co nejintenzivněji přejte, aby bylo nalezeno řešení jisté zoufalé situace. Polovinu pramenité vody vlijte do řeky a řekněte :
" každá řeka se vlévá do moře a každý oceán se vlévá do jiného. Déšť vytažený z moře padá zpátky na zem. Všichni lidé jsou bratry. Aťmé přání prolétne celým světem a dostane se k těm, kdo mají největší nouzi. "
Polibte skleněné knoflíčky nebo kuličky a vhoďte je do řeky. Zbytek vody z pramene přelijte do skleněné nádoby a vezměte si ho domů. Tam ho položte na přehledné místo a připomínejte si své dobré přání.

Cvičení proti magickým útokům

13. července 2007 v 11:04 | Rose
Fyzické cvičení
Za účelem omlazení a prodloužení života. Zvyšuje vitalitu organismu na všech úrovních a omezuje zranitelnost vůči duchovním útokům.. Pokud se cvičí denně, pomáhá cvičení vybudovat zdravé jádro,které obnoví a udrží zdraví těla, mysli, a ducha. Vyvažuje a harmonizuje, navozuje stav harmonizace a uvolnění, ideální pro meditaci.Jako kulisu si můžete pustit meditační hudbu, či vaši oblíbenou pomalejší píseň.
Každé cvičení začínejte tím, že se několik vteřin vzpřímeně postavíte a zhluboka se několikrát nadechnete. Měli byste být bosi a na sobě mít oděv.
Cvičení první
1. Posaďte se a nohy roztáhněte do šíře ramen. Dívejte se před sebe.
2. Napřimte páteř a zvedněte obě ruce do výše ramen.
3. Ohněte lokty do tvaru L, přičemž prsty míří vzhůru a dlaně jsou otočeny směrem od hlavy.
Pomalu a zhluboka dýchejte a tuto pozici udržujte tak dlouho, jak to zvládnete.
4. Uvolněte se , svěste paže a postavte se.
Cvičení druhé
1. S nohama rozkročenýma do šíře ramen a špičkami směřující kupředu se posaďte do dřepu.
2. Sepněte dlaně a lokty mezi kolena. Zatlačte do chodidel, ruce směřující vpřed a pohled dopředu.
3. Pomalu a zhluboka dýchejte a tuto pozici udržujte tak dlouho, jak to zvládnete.
4. Uvolněte se, svěste paže a postavte se.
Cvičení třetí
1. Lehněte si na břicho. Ruce si dejte pod oblast žaludku, dlaně položte na podlahu, přičemž palce a ukazováčky spojte do tvaru srdce.
2. Zvedněte se na rukou a nohou, jako byste dělali klik. Prsty u nohou by měly být napřímené, takže váha těla spočívá na palcích u nohou. Napněte tělo od krku až po paty.
3. Dívejte se dopředu a snažte se udržet dech pomalý a pravidelný. Pozici udržte tak dlouho, jak se vám podaří, pak si pomalu lehněte na podlahu.
Cvičení čtvrté
1. Postavte se s nohama rozkročenýma od šíře ramen, s prsty směřujícími dopředu.
2. Upažte do výše ramen, dlaně směřující k zemi.
3. Dívejte se vpřed, a pak stočte panenky směrem nahoru, jako byste se chtěli podívat na strop, ale hlavou nehýbejte.
4. Natáhněte prsty u rukou. Dýchejte pomalu a zhluboka a vydržte v této pozici co nejdéle.
5. Uvolněte se a svěste paže.Možná pro vás bude nejpříjemnější si dlaně přitisknout k srdci, jako byste se modlili.Uvolněte oči, hlavu a ramena a veškerá napětí a emoce nechejte odplynout. Tato cvičení může zasáhnout hluboké části vaší duše a uvolnit potlačené emoce.To je pozitivní efekt a měli byste mu nechat volný průběh

oznameni

13. července 2007 v 10:53 | Rose |  novinky
Blogu se zacina darit chodi sem cim dl tim vic lidi sem strasne stastna a du delat dalsi clanky tak se mejte hezky a piste do komentaru papaneg

Fotky z Sweet safrice

12. července 2007 v 21:02 | Rose |  Evanescence
Mam to přímo z oficialek tak nekopirujte

Novinky na blogu

12. července 2007 v 20:22 | Rose |  novinky
Takže smazala sem tři rubriky mezi nimi i MCR nyni citim ze uz je neposloucham nemam je moc rada radsi se ted chci venovat vsemu ostatnimu dat za mesic minimalne 100 članku mno tak snad se mi to povede promin vsem kdo maj radi MCR
Rose

mala

12. července 2007 v 20:11 | Rose |  Evanescence
Amy jako mala
Amy má obarvené vlasy na černo taky si je chci obarvit.
čim dál tim víc se v ní vidim až na ten hlas a vzhled...............

Rebelka

12. července 2007 v 20:05 | Rose |  Evanescence
Amy byla velká rebelka tady je jedna fotka z tohoto období
škoda že jí to přešlo

Nejhezčí fotka

12. července 2007 v 20:02 | Rose |  Evanescence
Tj nejhezčí fotka Amy Lee prý nosí kontaktní čočky aby měla modry oči jinak je má zelený

Dopis Amy Lee

11. července 2007 v 22:47 | Rose |  Evanescence
Na Ev-landu(http://evanescence-land.asgards-server.net/uvod.html) jsem se dozvěděla,že Amy napsala nějaký dopis svým fanouškům.No a já jsem ho samozřejmě skopčila,takže tady je:

" Ahoj všichni! Je toho tolik, co bych vám chtěla říct. Ani nevím, kde začít. Prvně ze všeho, a nejdůležitější je, že jsem oficiálně paní Amy Hartzler! Josh a já jsme se vzali, to je ta nejneuvěřitelnější věc teď v mém životě. Vrátili jsme se právě z našich překrásných líbánek, teprve před 2 dny. Taky mluvím pravdu, když říkám, že John a Rocky si ujasnili, že jsou připraveni přejít někam jinam. Byli dost hluční a říkali, že už se o Evanescence vůbec nestarali, že tam byli jen pro peníze. Já vědomě nechala růst tuhle negativní energii docela dlouhou dobu, protože jsem se bála o úpadek a zánik kapely. Nezacházela jsem s nimi nijak, než s laskavostí a respektem a nedostala jsem nic jiného, než žárlivost a vztek. Byli bídní. Už s námi víc hrát nebudou, protože tuhle kapelu tak miluju, než abych viděla, jak se řítí k zemi. Jedna věc mě na tom ale stále žere, v tisku - Rocky neodešel. Nikdy se mnou ani vedením nemluvil...ale řekl většině členům, že plánoval odejít během 2 týdenní show v jižní Africe. Naštěstí, hodně lidí se staralo o ten projekt a přišlo a varovalo mě, že nejsme schopni nahradit ho v čase pokračování turné, jak bylo zveřejněno. Potom jsem řekla Johnovi, že je čas něco udělat - a to hrát v jeho vlastní kapele. Protože nikdo nemůže hrát v Evanescence, který si toho necení - nemiluje ji. Být členem kepely na turné, když to co chceš, je být tvůrce, může být frustrující - odhaduju že frustrace dostala z Johna to nejlepší.
Ale...to bylo minulý týden...
Dneska se konala první celá zkouška s Willem a Troyem a jsou skvělí! (Pro ty, co nevedí, jsou to bubeník a kytarista z kapely Dark New Day) Od té doby před tím, co měl Terry mrtvici, jsem ho neviděla tak šťastně hrát. Pracujou tvrdě a snaží se ho hlavy dostat náš tracklist a zní to fakt dobře: Je to skvělý, jak dobře se nám teď hraje, když nemáme nad hlavami žádné černé mraky, žádné drama, žádné spiknutí, jen lásku k hudbě. Terry, Tim a já jsme fakt šťastní, a zas se nemůžeme dočkat turné. Will and Troy jsou trochu nervózní, dyt jsou na roztrhání;). Fanouškům Dark New Day - Nebojte se, kapela se nerozpadá. Jen jsme si půjčili Willa a Troye na chvilku. (Teď pracují zrovna na novém albu)
Tak, doufám, že je toho pro vás už dost. Někdo vám musel říct pravdu. Jsem uplně vycucaná. Potřebuju spát! Mám vás moc ráda a nenechám vás aby jste byli zklamaní. Uvidíme se brzy!
S láskou,
Mrs. H."

Fotky Amy Lee

11. července 2007 v 22:36 | Rose |  Evanescence
Tady sou nejaky fotky Amy
tady má hezký vlasy
Obrazek
tady vypadá fakt štastně
Obrazek
AMY!!!!!!!
Obrazek
Tady vypada upa sqele
Obrazek